Woda toaletowa vs. perfumy, czym są?

Zaktualizowano dnia  
Woda toaletowa vs. perfumy, czym są? - sorvellaperfume.pl

Główne kategorie produktów zapachowych jakie możemy spotkać na rynku perfum to właśnie woda toaletowa i perfumy. Chętnie używane przez wielu w życiu codziennym. Nadają uczucia świeżości, podkreślając przy tym cechy naszej osobowości. Wykorzystywane na co dzień masowo, posiadają pełną gamę różnorodnych nut zapachowych, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć dla siebie produkt idealny. Olejki eteryczne wykorzystywane w określonych stężeniach. Kobiety jak i mężczyźni pokochali te produkty. Warto znać ich różnice, by wybrać dla siebie ten najbardziej odpowiedni produkt. Różnią się zdecydowanie składem, intensywnością, trwałością ale także zastosowaniem. 

Sprawdź również: Jakie perfumy podniecają facetów?

Perfumy - najmocniejsza kompozycja zapachów 

Produkt, który zawdzięcza swoją trwałość silnemu stężeniu olejków eterycznych, graniczące od 20-43%. Koncentracja i skład olejków zapachowych i aromatów sprawia, że zapach jest długotrwały. Intensywność tego produktu sprawia, że jedna kropla na skórze umożliwia uwolnienie wyjątkowego aromatu i utrzymanie zapachu przez długi okres czasu.

Perfumy przez bogate aromaty i wyższy skład olejków zapachowych, chętnie będą wybierane na ważne wydarzenia,  gdzie długotrwały i intensywny zapach unoszący się w powietrzu będzie niezwykle pożądany. Zapewni trwałe wrażenie i wyjątkowe doznania zapachowe. Wybór perfum zależny jest od preferencji zapachowych. Jeśli szukasz trwałego rozwiązania idealnego na ważne wydarzenia, zastanów się nad wyborem perfum marki Sorvella.

Subtelne zapachy w ofercie wód toaletowych 

Wody toaletowe cenione są za mniej intensywne zapachy. Subtelność i delikatność tych produktów zapachowych została doceniona przez wielu. Mniejsze stężenie olejków zapachowych sprawia, że woda toaletowa doskonale sprawdzi się w codziennych sytuacjach. Aromaty wód toaletoych nie będą przytłaczające, jednkaże trwałość zapachu nie będzie również tak intensywna jak w przypadku perfum. Celem produktów zapachowych, o stężeniu olejków eterycznych w granicach od 5% do 15%,  jest dostarczenie odświeżającego uczucia i subtelnej aury idealnej na co dzień. Doskonale sprawdzą się latem oraz w pracy.

Sprawdź ofertę marki Sorvella 

Odwiedź nasz sklep z perfumami Sorvella i wybierz zapach dla siebie. Perfumy damskie dostarczą Ci tego czego potrzebujesz. W razie pytań z pomocą przyjdą nasi konsultanci, którzy są profesjonalistami w branży zapachów. U nas najdziesz perfumy intensywne, eleganckie oraz nuty zapachowe bardziej świeże i lekkie. Formuła naszych zapachów jest dopracowana przez specjalistów. Cieszy swoją jakością, a grono naszych klientów wciąż się powiększa. Dołącz do nas już dziś!

Odkryj więcej o świecie perfum na naszym blogu! Czekają na Ciebie trendy, ciekawostki i porady - blog o perfumach.

Opublikowano dnia  Zaktualizowano dnia