Gdzie perfumy utrzymują się najdłużej?

Zaktualizowano dnia  
Gdzie perfumy utrzymują się najdłużej? - sorvellaperfume.pl

Czy zastanawiałaś się kiedyś, gdzie aplikować perfumy, aby zapach utrzymywał się jak najdłużej? Pamiętaj, że podczas stosowania perfum liczy się nie tylko ich cena, marka i ilość, ale przede wszystkim ich skład oraz miejsce aplikacji. Poznaj sposoby na utrzymanie zapachu perfum przez dłuższy czas. 

Sprawdź: Najbardziej trwałe perfumy damskie 

Miejsca, gdzie perfumy dłużej się utrzymują - sprawdź czy wiesz gdzie aplikować perfumy

Zastanawiasz się, gdzie najdłużej trzymają się perfumy? Oto miejsca, gdzie perfumy dłużej się utrzymują:

  • wilgotna skóra,
  • skroń
  • skóra szyi,
  • skóra na nadgarstku,
  • włosy,
  • ubrania.

Spryskaj swoją wilgotną skórę, aby zapach Twoich ulubionych perfum pozostał z Tobą na dłużej. Pamiętaj, że lokalizacja na ciele jest ważna, aby Twój ulubiony zapach długo się utrzymywał.

Jak przedłużyć trwałość zapachu? Poznaj sprawdzone sposoby

Zastanawiasz się, w jakich miejscach psikać się perfumami? Nie wiesz, jak przedłużyć trwałość zapachu perfum? Poznaj sposoby na utrzymanie zapachu perfum przez dłuższy czas. Jednym z nich jest wykorzystanie miejsca, gdzie perfumy damskie dłużej się utrzymują.

Pamiętaj również o tym, aby psikać perfumy na ubrania oraz włosy, które dłużej utrzymują zapach. Dodatkowo w swojej torebce możesz nosić małą perfumetkę lub roll-on z ulubionym zapachem perfum. 

Który zapach wybrać? 

Podczas wyboru perfum zwróć uwagę nie tylko na markę i cenę perfum, ale również na ich skład. Jeżeli zależy ci na tym, aby perfumy, które nie znikały szybko starczyły na długi czas, to postaw na produkt, w którym zawarte jest wysokie stężenie olejków eterycznych. 

Dodatkowo zapoznaj się z poradami dotyczącymi stosowania perfum. Jeżeli zastanawiasz się jak się perfumować, aby długo pachnieć to pamiętaj, że miejsce psiknięcia ma znaczenie, a nie tylko ich ilość.

Te artykuły mogą Cię zainteresować:

Lokalizacje na ciele do psikania perfum - w których miejscach ciała aplikować perfumy?

Warto jeszcze raz powtórzyć miejsca naszego ciała, które utrzymują zapach perfum najdłużej. Są to między innymi nadgarstki, wilgotna skóra pod kolanami, skroń, skóra szyi czy włosy. 

Co utrzymuje zapach najdłużej? Spryskując się perfumami, warto również spryskać swoje włosy i ubrania, gdyż to na nich zapach perfum pozostaje najdłużej. Pamiętaj, że zapach własnych perfum jest bardziej wyczuwalny dla innych niż dla nas. 

Poznaj sposoby na utrzymanie zapachu perfum przez dłuższy czas

Co zrobić żeby perfumy były bardziej trwałe? Aby przez długi czas cieszyć się zapachem perfum wykorzystaj pewne triki. Poznaj sposoby na utrzymanie zapachu perfum przez dłuższy czas takie jak odpowiednia aplikacja perfum, stosowanie perfum po kąpieli, kiedy pory skóry są rozszerzone, czy stosowanie olejków, balsamów i nawilżających kremów.

Dodatkowo możesz stosować produkty z linii uzupełniającej o tym samym zapachu, nosić w torebce roll-on lub perfumetkę, skraplać swoje ubrania i włosy oraz dbać o to, aby wybierać perfumy a nie wody toaletowe.

Zapach własnych perfum - czy powinno się czuć swoje perfumy?

Czy zapach własnych perfum powinno się czuć? Bardzo często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że kobieta nie czuje już swoich perfum. Bardzo często nasz węch przyzwyczaja się tak mocno do zapachu perfum, że przestaje wychwytywać ten zapach. 

Jeżeli nie czujesz zapachu swoich perfum sprawdź swoje ciśnienie krwi - czy wiesz, że zapach jest najkrócej wyczuwalny u osób z niskim ciśnieniem krwi? Dodatkowo nawilżaj swoją skórę, aby zapach pozostawał na skórze przez dłuższy czas.

Aby czuć zapach własnych perfum, warto jest stosować kilka zapachów i różnicować perfumy co kilka dni.  Pamiętaj również, że lokalizacja na ciele do psikania perfum jest ważna. 

Odkryj więcej o świecie perfum na naszym blogu! Czekają na Ciebie trendy, ciekawostki i porady - blog o perfumach.

Opublikowano dnia  Zaktualizowano dnia