Najbardziej pociągające perfumy damskie

Zaktualizowano dnia  
Najbardziej pociągające perfumy damskie

Perfumy, to nieodłączny element każdej kobiety. Dzięki nim panie czują się wyjątkowe, a wiele z nich nawet uzyskuje większą pewność siebie, gdy są skropione ulubionymi perfumami. Jakie perfumy są pociągające, które pobudzają zmysły? Jakie akordy, składowe perfum są ponętne, oraz w jakich perfumach, można je znaleźć?

Pociągające perfumy, czyli jakie?

Istnieje wiele połączeń, które zyskują rzeszę fanów, uważane są za zmysłowe, pociągające. Istotny jest również fakt, aby zapach współgrał z naturą osoby, która go używa. Prawdą jest, że ma uniwersalnego zapachu, który jest idealny dla wszystkich. Na każdej osobie, nawet te same perfumy, pachną inaczej. 

Zapach powinien być dopasowany do osób, aby tworzyć spójną całość. Jedni wolą delikatne zapachy, drudzy bardziej intensywne. Istnieją również zwolennicy zapachów orientalnych, np. arabskich. 

Pociągający zapach, dla każdego jest inny, zależy to w dużym stopniu od temperamentu, rodzaju osobowości. Jeżeli chcemy dowiedzieć się, który zapach w naszym przypadku jest tym pociągającym i przyciągającym powinniśmy próbować różnych perfum, na zasadzie prób i błędów.

Co zawierają w sobie perfumy, które przyciągają i uwodzą?

Składniki, dodatki, oraz nuty, które pociągają:

  • Piżmo, jest bardzo częstym dodatkiem do perfum, uwodzi, pobudza zmysły. Podobno jest również bardzo dobrym afrodyzjakiem.
  • Lekkie, subtelne perfumy, o owocowych nutach. Szczególnie te, wzbogacone o dodatek wanilii, czy też karmelu, tworzą zmysłowy zapach.
  • Kolejną nutą, która pobudza zmysły, jest jaśmin, szczególnie w połączeniu z paczulą lub cedrem, razem tworzą zmysłową kompozycję.
  • Jeżeli chodzi o cięższe zapachy, korzenne, drzewne, one również mogą działać ponętnie, lecz powinny zostać połączone z lżejszymi nutami, aby tworzyć intrygujące zestawienie.
  • Tuberoza, to nuta bardzo energetyzująca, zwracająca uwagę. Tworzy niezwykle mocny oraz trwały zapach. Perfumy, z jej dodatkiem, wzbudzają pożądanie.

Uwodzicielskie perfumy dopasowane do osobowości

Jeżeli jesteś kobietą, której wszędzie pełno, przebojową, z temperamentem. Zadaniem perfum, jest dodatkowe podkreślenie twojego charakteru. Najlepiej sprawdzą się tutaj te z nutą wanilii, owocowe, z dodatkiem pomarańczy lub piżma. Idealne są dla ciebie intensywne mieszanki. Dzięki tym perfumom wywołasz pożądanie i nie pozbędziesz się intrygujących spojrzeń.

Kobieta, która jest łagodna, wrażliwa i delikatna. Idealnie do jej rodzaju osobowości pasują delikatne, kwiatowe perfumy, piwonie, róże, oraz te o roślinnej świeżości i owocowym zapachu, np. brzoskwini, moreli. Delikatne perfumy, za sprawą swojej lekkości potrafią być bardzo ciekawe i intrygujące.

Tajemnicza i swobodna, jest to rodzaj osobowości, który pozwala się odkryć, lecz niewiele zdradza. Polecane zapachy z nutą bergamotki, drzewa sandałowego. Perfumy tego rodzaju, są drapieżne oraz działają na zmysły.

Kolejnym rodzajem osobowości, jest kobieta ostrożna i romantyczna. Perfumy, dla delikatnych kobiet, które mają wszystko zaplanowane. Polecane nuty zapachowe, to jaśmin, drzewo cedrowe, a nawet lawenda. Takie zapachy idealnie sprawdzają się, oraz dodają szyku stylizacjom biurowym.

Lista najbardziej pociągających damskich perfum:

Opublikowano dnia  Zaktualizowano dnia