Placeholder Czym się różni woda toaletowa od perfum? – sorvellaperfume.pl icon

Woda toaletowa vs. perfumy, czym są?

Główne kategorie produktów zapachowych jakie możemy spotkać na rynku perfumiarskim to właśnie woda toaletowa i perfumy. Chętnie używane przez wielu w życiu codziennym. Nadają uczucia świeżości, podkreślając przy tym cechy naszej osobowości. Wykorzystywane na co dzień masowo, posiadają pełną gamę różnorodnych nut zapachowych, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć dla siebie produkt idealny. Olejki eteryczne wykorzystywane w określonych stężeniach. Kobiety jak i mężczyźni pokochali te produkty. Warto znać ich różnice, by wybrać dla siebie ten najbardziej odpowiedni produkt. Różnią się zdecydowanie składem, intensywnością, trwałością ale także zastosowaniem. 

Perfum - najmocniejsza kompozycja zapachów 

Produkt, który zawdzięcza swoją trwałość silnemu stężeniu olejków eterycznych, graniczące od 20-43%. Koncentracja i skład olejków zapachowych i aromatów sprawia, że zapach jest długotrwały. Intensywność tego produktu sprawia, że jedna kropla na skórze umożliwia uwolnienie wyjątkowego aromatu i utrzymanie zapachu przez długi okres czasu. Perfumy przez bogate aromaty i wyższy skład olejków zapachowych, chętnie będą wybierane na ważne wydarzenia,  gdzie długotrwały i intensywny zapach unoszący się w powietrzu będzie niezwykle pożądany. Zapewni trwałe wrażenie i wyjątkowe doznania zapachowe. Wybór perfumów zależny jest od preferencji zapachowych. Jeśli szukasz trwałego rozwiązania idealnego na ważne wydarzenia, zastanów się nad wyborem perfumów marki Sorvella.

Subtelne zapachy w ofercie wód toaletowych 

Wody toaletowe cenione są za mniej intensywne zapachy. Subtelność i delikatność tych produktów zapachowych została doceniona przez wielu. Mniejsze stężenie olejków zapachowych sprawia, że woda toaletowa doskonale sprawdzi się w codziennych sytuacjach. Aromaty wód toaletoych nie będą przytłaczające, jednkaże trwałość zapachu nie będzie również tak intensywna jak w przypadku perfum. Celem produktów zapachowych, o stężeniu olejków eterycznych w granicach od 5% do 15%,  jest dostarczenie odświeżającego uczucia i subtelnej aury idealnej na co dzień. Doskonale sprawdzą się latem oraz w pracy.

Sprawdź ofertę marki Sorvella 

Oferowane produkty w naszym sklepie internetowym Sorvella dostarczą Ci tego czego potrzebujesz. Z pomocą przyjdą nasi konsultanci, którzy są profesjonalistami w branży perfumiarskiej. Znajdziesz perfumy intensywne, eleganckie oraz nuty zapachowe bardziej świeże i lekkie. Formuła naszych zapachów jest dopracowana przez specjalistów. Cieszy swoją jakością, a grono naszych klientów wciąż się powiększa. Dołącz do nas już dziś! Zapisałeś się do newslettera!
Purchase options
Select a purchase option to pre order this product
Countdown header
Countdown message


DAYS
:
HRS
:
MINS
:
SECS