Jakie perfumy podniecają facetów?

Zaktualizowano dnia  
Jakie perfumy podniecają facetów? - sorvellaperfume.pl

Wszystkie kobiety wiedzą, że najskuteczniejszym sposobem na uwodzenie mężczyzn jest działanie na wszystkie ich zmysły. Od wzroku poprzez dotyk aż po węch. Zapach to forma wyrażenia siebie oraz swojej pewności. Odpowiednio dobrany zapach potrafi skutecznie skraść serce niejednego mężczyzny. 

Jak sprawić, by zapach zapadł w pamięci mężczyzny?

Dobrze dobrane zapachy sprawiają, że kobiety zapadają mężczyznom w pamięci. Jednak należy mieć na uwadze  kilka wskazówek, by być pewnym, że mężczyzna o nas nie zapomni. 

Najważniejszy jest wybór zapachu, który wyraża naszą osobowość. To właśnie on sprawi, że swoją unikatowością oczarujemy mężczyznę. Równie ważna jest ilość używanych perfum. Nie należy z nią  przesadzać, ponieważ może być ona przytłaczająca.

Jakość perfum również wpływa na ich odbiór. Polskie perfumy dobrej jakości dłużej utrzymują się na naszej skórze oraz są bardziej intensywne, dzięki czemu ta sama ilość perfum wystarczy nam na dłużej oraz zapadnie w pamięci mężczyzn.

Nuty zapachowe przyciągające męską uwagę

Zapachy pociągające mężczyzn mogą się różnić w zależności od osobistych preferencji. Istnieje natomiast kilka nut zapachowych, które kojarzą się z pożądaniem oraz sensualnością. 

Nuty muskusu są najbardziej zbliżone do zapachu ludzkiej skóry, jednak z pewną dozą zmysłowości, co pozwala na na utrwalanie naszego zapachu w głowie mężczyzny. 

Aromaty paczuli, jaśminu, kardamonu czy wanilii w swojej słodkości zawierają również pewien egzotyzm, który może wydać się mężczyźnie na tyle interesujący, by zacząć rozmowę. Ważne są również nuty goździka, bursztynu czy cedru, które poprzez swoją ziemistość oraz silne powiązanie z naturą są niezwykle energetyzujące ale również tajemnicze. 

Perfumy, które uwodzą mężczyzn - Jakie perfumy podniecają facetów?

Dla wielu kobiet perfumy służą nie tylko do tego, by poczuć się pewniej ale również do tego, by uwieść mężczyzn. Oto kilka propozycji, które na pewno spodobają się niejednemu facetowi:

Perfumy te charakteryzują się niezwykłą zmysłowością. Czuć w nich również dozę romantyzmu, dzięki któremu niejeden mężczyzna postanowi wejść z nami w bliższą interakcję. Co więcej, nuty takie jak bursztyn czy cedr nie są zbyt często dodawane do perfum, co dodaje nam oryginalności oraz pozwala zapaść w pamięci na znacznie dłużej.

Odkryj więcej o świecie perfum na naszym blogu! Czekają na Ciebie trendy, ciekawostki i porady - blog o perfumach.

Opublikowano dnia  Zaktualizowano dnia